Genel

Home Genel

Mavi Atlas

25 yıllık eğitim alanında büyük tecrübeler ile kazandığımız mesleki deneyimlerimizi birleştirerek geliştirdiğimiz DÜŞÜN-DENE-DÖNÜŞTÜR olgusunu oluşturma arzusu ve hedefi içerisindeyiz.

Bu ruhu sahip düşüncelerini özgürce ifade eden, başarmak ve fark oluşturma kabiliyetine sahip Sorgulayan, Araştıran bir nesil yetiştirme idealleri ile temelleri atılan Mavi Atlas Eğitim Kurumları, nitelikli bir eğitim için gerekli alt yapısını eksiksiz sağladığı, güçlü eğitimci kadrosu ve teknolojik inovasyonel okul konsepti ile öğrencilerine yaratıcı eğitim modeli kazandıracak biçimde eğitim hayatına başladı.

Mavi Atlas Eğitim Kurumları, Öğrencilerini Atatürk ilke ve İnkılâpları ışığında Milli ve Manevi Değerlerine bağlı nesil yetiştirmeyi hedef olarak benimsemiştir.  Eğitim felsefesi olarak ortaya koyduğu nitelikli, ilkeli, özgür ve sosyal okulculuk anlayışı ile öğrencilerinin girişimci, dünya vatandaşı olmaya aday, teknolojiyi etkin biçimde kullanabilen; kendini geliştirebilen, özgüveni yüksek, sanat ve sporla iç içe doğaya karşı duyarlı bir nesil olarak yetiştirmeyi temel hedef olarak almaktadır.

Mavi Atlas Eğitim kurumları olarak Öğretmeni, öğrencisi, velisi ve çalışanlarıyla bütünleşmiş, başarıya odaklanmış ve başarıyı sağlayacak azim ve kararlılığa sahip bir anlayışla öğrencilerimize ‘’Bizler Dünyayı Değiştirebiliriz ‘’ diyoruz.

Yüksek Teknoloji

Çalışma Alanları

Sertifikalı Personeller

Yüksek Teknoloji

Çalışma Alanları

Sertifikalı Personeller